YEŞİL BİNA POLİTİKASI

Temelden geleceğe uzanan çevre dostu bir yaklaşım...
 

Omurga Yapı, çevre dostu yatırımcı kimliğini tasarımcısından kullanıcısına taşıyarak ömür boyu sürecek yeşil bir bina politikası yaratma misyonunu üstleniyor.
 

Omurga Yapı, Yeşil Bina Politikasının, yapının arazi seçiminden başlayıp, tüm ömrü boyunca sürdürülmesi gereken bir yaklaşım olduğunun bilincindedir. Portföyünde yer alan arsalar ve binalar bu doğrultuda seçilmiştir. Geliştirilecek olan tüm projelerde aynı prensip benimsenmiştir.
 

Çevreci bir yenilik: Yeşil Sözleşme
 

Omurga Yapı, projenin ömrü boyunca sorumluluğunu taşıdığı için kullanıcıya da Yeşil Bina fikrini aşılamayı hedefler. Omurga Yapı tarafından uygulanması planlanan “Yeşil Sözleşme” bu doğrultudaki yenilikçi yaklaşımının örnekleri arasındadır.
 

Çevre ve tasarruf için Yeşil Binalar
 

Omurga Yapı, çevre dostu bina kriterlerinin, enerji ve su tasarrufu sağladığı için, yatırımların uzun vadede yatırımcı ve kullanıcıya geri döndüğünün bilincindedir. Yeşil bir bina politikası, sadece tasarruf açısından değil, çevre kirliliği ve optimum kaynak kullanımı sağlaması sayesinde, doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmemizi sağlayan kritik bir yaklaşımdır.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul