REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
REGUS OFİSİ, KAĞITHANE
KAĞITHANE OFİSPARK

Omurga Park uluslararası ofis hizmetleri sağlayıcısı REGUS firmasına Kağıthane Bölgesi’nde tercih ettikleri yeni ofisleri için proje ve dekorasyon çalışmalarında danışmanlık hizmeti vermiştir. 2012 yılı Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Kağıthane Ofispark’da yaklaşık 638 m2 ofis alanı kiralayan firma, yurtdışında yeni geliştirilen ‘’White’’ konseptinin uygulanmasını tercih ederek Kağıthane Bölgesi’ne yeni imajıyla ilk merkezini açmıştır. Ana iştigal konusu modern, konforlu, şık ve tam donanımlı ofis çalışma ortamları sunmak olan firma için çok kapsamlı mimari ve mekanik projeler çalışılmıştır. REGUS firması adına tüm projenin takibi ile dekorasyon çalışmalarının teknik, bütçeleme ve zamanlama açısından kontrollüğü sorumluluklarımızı oluşturmuştur.

Kağıthane Ofispark kompleksinin C2 Blok – Zemin kat ofis alanına yerleşen firma, toplam 29 bağımsız ofis ünitesi + 1 toplantı odası + mutfak birimi ile çok amaçlı geniş bir oturma dinlenme alanına sahiptir.

Omurga Park’ın verdiği danışmanlık hizmeti ile REGUS şirketi 2 ay gibi kısa bir sürede yeni merkezlerinde hizmet vermeye başlamışlardır.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul