KALE HOLDİNG, İSTANBUL
KALE HOLDİNG, İSTANBUL
KALE HOLDİNG, İSTANBUL
KALE HOLDİNG, İSTANBUL
KALE HOLDİNG, İSTANBUL
Kale Endüstri Holding ve Grup Şirketleri Projeleri

Omurga Yapı, Kale Endüstri Holding Anonim Şirketi’nin ve grup şirketlerinin sahip olduğu gayrimenkul portföyünün yatırım danışmanlığını sürdürmektedir. Vadistanbul’daki yeni merkez ofisinin dekorasyon işlerinde, Ayazağa’da yer alan yatırımcısı olduğu okul projesinde ve Çerkezköy’de yer alan yeni fabrikasının taşınması sürecinde kontrollük hizmeti vermektedir.

Danışmanlık faaliyetlerine Vadistanbul’da yer alan Merkez Ofis dekorasyon projesi ile başlanmıştır. Bu projede Omurga Yapı’nın kontrollük hizmetleri kapsamında, tüm tasarım sürecinin takibi ve kontrolü, ihale dokümanlarının hazırlanması, taşeron sözleşme yönetimi ile dekorasyon çalışmalarının teknik, bütçeleme ve zamanlama açısından takibi ve kabulü yer almaktadır.

Firma’nın Çerkezköy’de yer alan fabrikasında  Omurga Yapı’nın sunmuş olduğu teknik ve maliyet denetimi hizmetleri ; aylık hakediş kontrolü, kesin hesap denetimi, kalite ve güvence dokümantasyonu, test-devreye alma ve geçici kabul planlarını kapsamaktadır.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul