DOUGLAS KOZMETİK OFİSİ
DOUGLAS KOZMETİK OFİSİ
DOUGLAS KOZMETİK OFİSİ
DOUGLAS KOZMETİK OFİSİ
İZMİR – İSTANBUL – ANKARA MAĞAZALARI

Omurga Yapı Yatırım Alman kozmetik firması DOUGLAS’a Beşiktaş-Balmumcu Bölgesi’nde tercih ettikleri yeni ofisleri için proje ve dekorasyon çalışmalarında danışmanlık hizmeti vermiştir.
 

Firmanın mağazalarını yeni bir imaja kavuşturmak için başlattığı renovasyon çalışmaları da Omurga Yapı Yatırım tarafından yürütülmektedir. Öncelikli olarak İzmir, İstanbul ve Ankara mağazalarını yeni konseptle renove edecek olan firma, müşterilerine şık, konforlu ve tam donanımlı bir alışveriş ortamı sağlayacaktır.
 

DOUGLAS firması adına tüm projelerin takibi ile dekorasyon çalışmalarının teknik, bütçeleme ve zamanlama açısından kontrollüğü sorumluluklarımızı oluşturmaktadır.
 

Omurga Yapı Yatırım’ın verdiği danışmanlık hizmeti ile Ağustos 2015 tarihi itibariyle DOUGLAS şirketi yeni merkezlerinde hizmet vermeye başlamıştır.
2016 yılı itibariyle de toplamda 5 mağazanın renovasyon çalışmaları tamamlanmış olacaktır.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul