BURGER JOINT, KAĞITHANE
BURGER JOINT, KAĞITHANE
BURGER JOINT, KAĞITHANE
BURGER JOINT, KAĞITHANE
KAĞITHANE OFİSPARK

Omurga Yapı Yatırımlar Burger Joint markasına Kağıthane Ofispark’da açılan yeni şubeleri için tasarım ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Yeme-içme alanı ile mutfak biriminin tasarlandığı, ses sistemleri ve havalandırma altyapısının detaylı bir şekilde kurgulandığı projede toplamda 50 kişiye hizmet verilebilecek bir oturma düzeni planlanmıştır. Tüm projenin tasarım ve bütçeleme çalışmalarını üstlenen Omurga Yapı Yatırım, dekorasyon çalışmalarının takibini büyük bir titizlikle gerçekleştirerek şubenin planlanan zamanda hizmet vermeye başlamasını sağlamıştır.

Kağıthane Ofispark’ın avlusunda yaklaşık 120 m2’lik bir alanda hizmet veren Burger Joint, havuz etrafında ve iç mekanda tasarlanan farklı oturma birimleriyle misafirlerine keyifli bir ortam sunmaktadır.

Omurga yapı yatırımlarının verdiği tasarım ve danışmanlık hizmeti ile Burger Joint 3 ay gibi bir sürede yeni şubesinde faaliyetine başlamıştır.

btn
x
Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu mevzuat metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul